Milí čtenáři,

s podzimem si pro vás dětské oddělení připravilo několik aktivit.

Máte rádi dobrodružství a luštění šifer? Tak si přijďte zahrát únikovku. V týdnu knihoven dne 3.10. bude spuštěna úniková hra v dětském oddělení knihovny. Na hru je nutné se objednat předem na emailu nebo osobně u pultu knihovny dětského oddělení. Hra je určena pro dva až pět hráčů ve věku od 10 do 99 let. Minimálně jeden z hráčů musí mít platný průkaz do knihovny. Prosíme, po objednání vyčkejte na potvrzení termínu.

 

Pro knihomoly je tu Čtenářský klub. Je určen pro děti od 8 do 12 let, které rády čtou, mají rády příběhy a rády se podělí o své zážitky z četby. V klubu si čteme, povídáme o knihách, přestavujeme si nové knihy, tvoříme a hrajeme hry. Scházíme se každou středu od 15.00 do 16.45 hodin na dětském oddělení v Městské knihovně Chrudim.

 

A pro naše nejmenší a jejich rodiče je tu Pacičkování - společné tvoření.  Pacičkování probíhá každou středu od 10.00 do 11.00 hod. Není nutné se hlásit předem, prostě přijďte. Vždy zhruba 20 minut tvoříme (malujeme, stříháme, lepíme, modelujeme), 20 minut čteme a 20 minut pohybová aktivita. Výtvory malých mistrů pak veřejně vystavujeme, po výstavě je možné si je odnést domů.

Pokud vás naše akce zaujaly, přijďte mezi nás!