Vážení čtenáři,

knihovna musí dodržovat vládní nařízení a řídit se protiepidemickým systémem PES. Všechny výpůjčky jsme prodloužili do 15. ledna 2021. S vracením nemusíte spěchat, ale prosíme vás, pokud doma máte knížku, která je rezervovaná, přineste ji. Knihy můžete vracet do biblioboxu.

Příští týden bude vyhlášen 4. protiepidemický stupeň a my otevřeme výdejní okénko. Od stupně číslo 3 otevřeme dveře a rádi vás za zpřísněných podmínek přivítáme v knihovně.

Výdejní okénko bude fungovat na základě předchozí objednávky. Objednávat můžete prostřednictvím vašeho čtenářského konta, kde si vytvoříte rezervace, emailem nebo telefonicky. Pokud využijete elektronickou cestu, vždy vyčkejte na potvrzující email s informací, že je pro vás knížka připravena. Telefonické objednávky připravíme do druhého dne. Výdejní okénko (dveře do vestibulu) knihovny bude otevřeno od úterý do pátku od 8:30 do 18:00, pobočky budou fungovat v jejich obvyklou otevírací dobu. Pokud si půjdete vyzvednout rezervace, které se tu nashromáždily během doby, kdy jsme měli zavřeno, dejte nám vědět, že se pro ně chystáte, ať je můžeme připravit. Až budete u knihovny, prosíme, zvoňte nebo volejte.

Kontakty pro objednávky:

469 620 223 – oddělení pro dospělé, Filištínská ulice