Milí čtenáři, i letos jsme pro vás připravili pestrý program na každý prázdninový čtvrtek. Těšit se můžete na osvědčené stálice (keramická dílna, Obora Žleby, jóga na zahradě) ale i na zcela nové lektory i zaměření (bubenický workshop, Maluj jako pračlověk, Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR). Na úplný závěr prázdnin jsme pro vás nachystali třešničku na dortu v podobě večerního programu s vypravěčem Martinem Hakem.  Vyjma 26. 8. všechny čtvrtky začínají v 10 hodin dopoledne na knihovní zahradě (pokud nám nebude přát počasí, proběhne program uvnitř knihovny). Není třeba se hlásit předem.

Vzhledem k tomu, že nevíme, jaká epidemická opatření budou platit o prázdninách, sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde vás budeme informovat o případné potřebě testů. Zatím to vypadá, že potřeba budou.

Moc se těšíme na děti i jejich dospělé průvodce. Věříme, že spolu prožijeme hezké chvíle, něco se dozvíme, něco nového naučíme a budeme se skvěle bavit. Děkujeme Elektrárnám Opatovice a.s. za finanční podporu tohoto projektu.