Milé holky a kluci, milovníci knížek a příběhů,

opět se můžete zapojit do celoroční hry, ve které se stanete lovci perel. V průběhu celého roku máte šanci získávat perly jednoduše tak, že při čtení knížek budete trošku aktivní!

Stačí mít platný čtenářský průkaz, zaregistrovat se do hry emailem, telefonicky nebo (až to půjde) osobně u pultu v knihovně, vybrat knihu – perlorodku a správně zodpovědět otázky ke knize.

Za správné odpovědi získáte perlu. Za zodpovězení nepovinných otázek a za obrázek ke knize můžete získat další perly.

POZOR!!!    Hra končí 20. 11. 2021.

Slavnostní vyhodnocení hry a předání cen nejpilnějším lovcům  proběhne v knihovně 27. 11. 2021 u příležitosti

Dne pro dětskou knihu.

Těšit se můžete i na tradiční jarmark, kdy platidlem budou získané perly.

Knihy-perlorodky jsou na hřbetu označeny samolepkou Toto je perlorodka“. Všechny perlorodky ale olepené nejsou, o celý seznam perlorodek můžeš požádat knihovnici nebo jej najdeš na webu https://www.lovciperel.cz/

V knihovně dostaneš list s otázkami ke knize. Otázky si přečti dřív, než se pustíš do čtení knížky.

Vyplněný a podepsaný list odevzdej v knihovně. Nepodepsané odpovědi nemůžeme započítat.

Autorkou této hry je knihovnice z Knihovny města Hradce Králové Alice Hrbková.