Milí čtenáři,

zapojili jsme se do projektu Digitální odysea, který je realizován ve spolupráci se Sdružením knihoven ČR, Moudrou sovičkou z.s., Nadací Vodafone Česká republika a Elpidou o.p.s.

Připravili jsme pro vás kurzy, které jsou určeny pro osoby starší 65 let. Naučíme vás ovládat tablet či chytrý telefon a jak se bezpečně pohybovat na internetu.

První kurz se bude konat v pátek 15. září od 13.00 pod vedením lektora z Moudré sovičky z.s.

Další kurzy se budou konat 4. října, 1. listopadu a 29. listopadu vždy od 9 do 13 hodin. Všechny kurzy proběhnou v učebně v Městské knihovně ve Filištínské ulici. Lektorkou bude Jana Hamplová.

Přineste si svá nabitá mobilní zařízení. Kdo takovéto zařízení nemá, tomu k vyzkoušení poskytneme mobilní telefon s datovým tarifem, který můžeme půjčit domů.

Nabízíme i individuální poradenství.

Přihlášky přijímáme emailem na adrese hamplova@knihovna-cr.cz nebo na telefonu 736 656 456.