Vážení čtenáři,

nemáte co číst? Studenti, potřebujete četbu do školy? Využijte nabídku Městské knihovny v Praze a stáhněte si elektronickou knihu! Zde je info z MK v Praze:

Rádi bychom podpořili všechny učitele a studenty, ale samozřejmě také čtenáře ve vašich knihovnách. Nabízíme proto více než 1800 titulů ke stažení - zdarma, bez registrace a jakýchkoli omezení.

Dostupnost titulů z české i světové klasiky prózy, dramat i poezie ocení zejména studenti, kteří shánějí četbu ze seznamů doporučených knih.

Nabídka je však mnohem širší - detektivky, současná česká beletrie, historické romány, dobrodružné příběhy a řada dalších.

E-knihy najdete na www.e-knihovna.cz, jsou dostupné zdarma a ve třech různých formátech vhodných k prohlížení na monitorech, čtení na mobilech i ve čtečkách.