Milí čtenáři,

vzhledem k epidemické situaci nemůžeme pořádat tradiční akce k Březnu měsíci čtenářů.

Ale protože s vámi chceme zůstat v kontaktu, připravili jsme pro vás "Pohádkovou šifru". Zúčastnit se můžou dospělí, děti i celé rodiny.

Každé úterý a čtvrtek zveřejníme na našem facebooku jeden díl pohádkové mapy. Ve středu a v pátek přidáme nápovědu v podobě ukázky z pohádky. Své tipy můžete zasílat messengerem do neděle. Vždy v pondělí proběhne dílčí vyhodnocení výsledků předchozího týdne. O vítězi bude rozhodovat rychlost a počet správně poznaných pohádek. Vítěz si bude moci vyzvednout drobnou odměnu u nás v knihovně.

Na konci měsíce pak proběhne celkové vyhodnocení a výherce obdrží diplom a cenu. Ze všech účastníků soutěže  vylosujeme jednoho luštitele, který získá roční členství v knihovně zdarma.