Milí čtenáři,

Týden knihoven je v plném proudu, všechny ohlášené akce se uskuteční.

Ale je tu pár drobností, se kterými jsme nepočítali a ty nám trochu zkomplikují život.

Za prvé nám vypověděl službu výtah, na odstranění závady se pracuje, ale je bohužel většího rozsahu a nedokážeme říct, kdy bude výtah opraven. Proto upozorňujeme maminky, že budou muset nechat kočárky, odrážedla a jiná přibližovadla ve vestibulu, kde zároveň probíhá výprodej vyřazených knih.

Druhou komplikací, která nastane v pátek dopoledne, je odstávka dodávky elektrické energie. Knihovna zůstane otevřená, ale bez počítačů vám nedokážeme poskytnout informační služby, vytvořit rezervace atd. Bude fungovat pouze vracení a půjčování dokumentů. Také online služby budou od čtvrtečního večera nedostupné. Od  páteční 13. hodiny by měl být provoz plně obnoven.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.